20130928_110140Je velmi dobře možné, že jste již někdy v minulosti řešili problém, kde uskutečnit nějakou akci – ať už rodinnou oslavu, firemní večírek nebo prostě příjemné posezení s větším množstvím Vašich přátel. Často pak bývá velkou překážkou zvolit vhodný podnik pro konání podobné akce – někde Vám mohou stanovit minimální počet lidí, aby Vám vůbec bylo umožněno uskutečnit rezervaci, jinde se nedokážou přizpůsobit Vašim specifickým požadavkům nebo se jednoduše stane, že v průběhu organizace sami zjistíte, že původně vybraný podnik pro Vás opravdu vhodný není.

V restauraci Nová duha Sudice se Vám nic podobného nestane. Proč? Usuzujeme tak jednoduše na základě pozitivní zpětné vazby více než 50 spokojených zákazníků, kteří u nás v minulosti svoje oslavy a podobné akce zorganizovali.

Z kuchyně (6)Pakliže tedy plánujete Vánoční večírek, rodinnou oslavu nebo firemní mítink či poradu, věříme, že právě naše restaurace je díky svému příjemnému domácímu prostředí a klidné atmosféře tou správnou volbou.

Pokud máte zájem učinit rezervaci, můžete využít našeho telefonního kontaktu nebo třeba napsat e-mail prostřednitcvím formuláře. Vše potřebné najdete v sekci kontakt.